Parafia Rokietnica, Cmentarz Parafialny - szukaj grobów swoich bliskich.

Znajdź swoich bliskich na Cmentarzu Parafialnym w Rokietnicy, strona pozwala wydrukować mapę. Sprawdź on-line prolongatę grobu.

OVERVIEW

This web page parafiarokietnica.pl currently has an average traffic ranking of zero (the smaller the more users). We have audited thirteen pages inside the domain parafiarokietnica.pl and found two websites associating themselves with parafiarokietnica.pl.

PARAFIAROKIETNICA.PL RANKINGS

This web page parafiarokietnica.pl has seen diverging quantities of traffic for the duration of the year.
Traffic for parafiarokietnica.pl

Traffic ranking (by month) for parafiarokietnica.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiarokietnica.pl

LINKS TO BUSINESS

Wyszukiwarka zmarłych. System zarządzania cmentarzem. Rozwiązania i systemy informatyczne dla zarządców cmentarzy i biur parafialnych.

PL właściciel marki WebCmentarz od początku swojego działania stawia duży nacisk na innowacyjność wdrażanych rozwiązań. Zarówno pod kątem produktowym i usługowym. Zostaliśmy uhonorowani w konkursie Krajowy Lider Innowacji i Rozwoju 2012. Parafia w Jugowie - Diecezja Świdnicka od dawna może cieszyć się funkcjonowaniem systemu zarządzania cmentarzem WebCmentarz. W lutym uruchomiliśmy nową, w pełni funkcjonalną stro.

WHAT DOES PARAFIAROKIETNICA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiarokietnica.pl Mobile Screenshot of parafiarokietnica.pl Tablet Screenshot of parafiarokietnica.pl

PARAFIAROKIETNICA.PL HOST

Our web crawlers observed that a single page on parafiarokietnica.pl took four thousand three hundred and twenty-eight milliseconds to download. Our web crawlers could not find a SSL certificate, so therefore our parsers consider this site not secure.
85.128.235.174

I caught that this website is utilizing the Apache/2 operating system.

Parafia Rokietnica, Cmentarz Parafialny - szukaj grobów swoich bliskich.

DESCRIPTION

CONTENT

This web page parafiarokietnica.pl has the following on the homepage, "Dziękujemy Wszystki za włączenie się do akcji." Our analyzers saw that the webpage also said " Już po raz kolejny w Nszej parafii w Uroczystość Objawienia Pańskiego odbyło się spotkanie z czwartym Królem." The Website also said " Błogosławieństwa Bożej Dzieciny; pokoju i obfitości łask. Dla Wszystkich Parafian i Gości. Z darem modlitwy! Ks prob. Dając świadectwo naszej miłości, sami wzbogacajmy się o tę miłość." The website's header had Rokietnica as the most important optimized keyword. It is followed by cmentarz, ogłoszenia parafialne parafialny, and cmentarz parafialny which isn't as highly ranked as Rokietnica. The next words parafiarokietnica.pl used was nieboszczyki. pomniki pamięci was included but might not be seen by search crawlers.

SUBSEQUENT DOMAINS

Aktualności rok 2018

Skocz do menu nawigacyjnego i logowania. Parafialna Rada do spraw ekonomicznych. Nowenna do Matki Bożej rozwiązującej węzły. Historia Ludzi - Antoni Bocianowski. I spowiedź niedziela Miłosierdzia 2018.

Strona Główna - Parafia Rudna Wielka pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus

Święta Tereso, której niebem jest czynienie dobra na tej ziemi. Racz rzucić na nas obfity deszcz róż łask Jezusowych.

Aktualności

Wszystkim gościom i wspólnocie parafialnej. Aby świadomość tego, że Jezus przezwyciężył nasze słabości,. Pozwoliła nam zaczerpnąć nowych mocy ze Źródła Miłości,. A Jego Zmartwychwstanie stało się powodem. Do ciągłego powstawania z ciemności grzechu. Niech w przeżywaniu radości towarzyszy Wszystkim. Błogosławieństwo Tego, który przezwyciężył śmierć,. A nam dał wieczne zbawienie! Oraz serdecznych spotkań w gronie Najbliższych.

Parafia pw. św. Jana z Kęt

W pierwsze piątki miesiąca nieczynne. 49 1020 1912 0000 9102 0033 0506.